Lesrooster 2022/2023

Lesrooster seizoen 2022/2023 (vanaf augustus 2022)

Maandag
10:00 – 11:00 uur   Ouder en Kind     Peuters tot 4 jaar Marjel
16:00 – 18:00 uur Onderbouw Meisjes Maureen/Mark
17:00 – 19:00 uur C-selectie  Meisjes middenbouw Maaike
17:30 – 19:30 uur Acro Meisjes/dames Paulien
18:00 – 20:00 uur C-selectie Meisjes/dames bovenbouw Elisan
       
Dinsdag
15:30 – 17:30 uur Selectie Jongens/heren Ferdi
16:30 – 19:30 uur A-selectie Meisjes middenbouw Elisan/Maureen
17:00 – 20:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
18:30 – 20:30 uur Deel B-selectie Meisjes/dames Kirstin
       
Woensdag 
08:30 – 09:30 uur Body Fit Dames/heren Gerdien
09:00 – 10:30 uur Davala Volksdansen (De Eendracht) Joke
09:30 – 10:30 uur Fit 50+ Dames/heren Gerdien
16:00 – 17:00 uur Speeltuingym Kleuters groep1/2 Imara
17:00 – 18:00 uur  Jumpgym Meisjes/jongens groep 3/4 Imara
17:00 – 19:30 uur  B-selectie Meisjes midenbouw  Isa 
18:00 – 20:30 uur B-selectie Meisjes/dames bovenbouw Kirstin
18.30 – 19.30 uur Jumpgym Meisjes/jongens groep 5/6/7 Kick
19:30 – 20:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 8 + VO t/m 16 jaar Kick
       
Donderdag
09:00 – 10:00 uur Recreatief Dames Gerdien
15:30 – 17:30 uur Selectie Jongens/heren Ferdi
16:30 – 19:30 uur A-selectie Meisjes middenbouw Elisan/Maureen
17:00 – 19:00 uur C-selectie Meisjes middenbouw Maaike
17:00 – 20:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
18:00 – 20:00 uur C-selectie Meisjes/dames bovenbouw Maaike
20:00 – 21:00 uur Heren Recreatief Gerdien
       
Vrijdag
16:30 – 19:30 uur Deel A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
16:30 – 17:30 uur
Springgroep
Meisjes/jongens groep 4/5/6
Stijn
17:30 – 18:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 6/7 Stijn
18:00 – 20:00 uur Acro Meisjes/dames Paulien
18:30 – 19:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 8 Lana/Robert
19:30 – 20:30 uur Springgroep Meisjes/jongens VO t/m klas 2 Lana/Robert
20:30 – 21:30 uur Springgroep Meisjes/jongens VO klas 2 t/m 16 jaar Lana
20:30 – 21:30 uur Springgroep Dames/heren 16+ Jan-Willem
       
Zaterdag
09:00 – 11:00 uur Instroomgroep Meisjes/jongens Imara/Tess
09:00 – 11:00 uur Onderbouw Meisjes Elisan/Maureen/Mark
10:00 – 13:00 uur A-selectie Meisjes middenbouw Elisan/Maureen
10:00 – 13:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
13:00 – 16:00 uur B-selectie Meisjes/dames Kirstin/Isa
15:30 – 18:00 uur Selectie Jongens/heren Ferdi


* Alle lessen, uitgezonderd DAVALA, worden gegeven in de “Van Raam Arena”, van Pallandtstraat 6 te Varsseveld.