Lesrooster 2017/2018

 

Maandag

08:30 – 09:30 uur

Ouder en Kind

Peuters tot 4 jaar

Peter

15:00 – 16:00 uur

Speeltuingym

Kleuters groep 1/2

Joshua

16:00 – 17:00 uur

Jumpgym

Meisjes/jongens groep 3/4

Joshua

17:00 – 18:00 uur

Jumpgym

Meisjes/jongens groep 5/6

Joshua

18:00 – 19:00 uur

Jumpgym

Meisjes/jongens groep 7/8

Joshua

19:00 – 20:00 uur

Springgroep

Meisjes/jongens groep 8 + VO t/m 16 jaar

Joshua

17:00 – 19:00 uur

B-selectie (deel)

Meisjes/dames

Evelien

17:00 – 19:00 uur

C-selectie

Meisjes/dames

Elisan

Dinsdag

16:00 – 20:00 uur

A-selectie

Meisjes/dames

Martin

18:00 – 20:30 uur

Selectie

Jongens/heren

Henk

Woensdag

08:30 – 09:30 uur

Body Fit

Dames/heren

Gerdien

09:00 – 10:30 uur

Davala

Volksdansen (De Eendracht)

Joke

09:30 – 10:30 uur

Fit 50+

Dames/heren

Gerdien

10:30 – 11:30 uur

Ouder en Kind

Peuters tot 4 jaar

Peter

15:00 – 16:00 uur

Speeltuingym

Kleuters groep 1/2

Marjel

16:00 – 17:00 uur

Jumpgym

Meisjes/jongens groep 3/4

Marjel

18:00 – 19:00 uur

Kidsdance

Meisjes/jongens groep 3 t/m 5

Malissa

19:00 – 20:00 uur

streetdance

Meisjes/jongens groep 6 t/m VO

Malissa

16:00 – 19:30 uur

B-selectie

Meisjes/dames

Evelien

17:00 – 19:00 uur

C-selectie

Meisjes/dames

Marjel

Donderdag

09:00 – 10:00 uur

Dames recreatief

Dames

Gerdien

20:00 – 21:00 uur

Heren recreatief

Heren

Gerdien

16:00 – 20:00 uur

A-selectie

Meisjes/dames

Martin

Vrijdag

16:30 – 17:30 uur

Springgroep

Meisjes/jongens groep 5/6 + talenten

Babet/Elisan

17:30 – 18:30 uur

Springgroep

Meisjes/jongens groep 6/7 + talenten

Babet/Elisan

18:30 – 19:30 uur

Springgroep

Meisjes groep 8 + Vo t/m klas 2

Babet/Rachel

19:30 – 20:30 uur

Springgroep

Jongens groep 8 + Vo t/m klas 2

Rachel/Robert

20:30 – 21:30 uur

Springgroep

Meisjes/jongens klas 2 t/m 16 jaar

Rachel

20:30 – 21:30 uur

Springgroep

Dames/heren 16+

Jan-Willem

16:30 – 19:30 uur

A-selectie (deel)

Meisjes/dames

Martin

18:00 – 20:30 uur

Acro

Meisjes/Dames (jongens/heren)

Anke

Zaterdag

09:00 – 12:00 uur

Jongtalenten

Meisjes

Martin

10:00 – 13:00 uur

A-selectie

Meisjes/dames

Martin

13:00 – 16:00 uur

B-selectie

Meisjes/dames

Kirstin

15:30 – 18:00 uur

Selectie

Jongens/heren

Henk




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Alle lessen, uitgezonderd DAVALA, worden gegeven in de “Van Raam Arena”,  van Pallandstraat 6 te Varsseveld.